Linux VDS

Linux VDS Sunucu TÜRKİYE

Türkiye Lokasyon Limitsiz Trafikli Yönetilebilir Linux Vds Sunucu Paketleri/span>

ServerPlus Linux Vds Sunucular Vmware Esx Sanallaştırma teknolojisine sahip olup sizlerin en iyi performans alabilmesi için tasarlanmıştır. Linux Vds Sunucularda cPanel, Plesk Panel, Directadmin gibi kontrol panelleri kurulabilmekte olup karşılaşabiliceğiniz sorunlar hakkında teknik destek alabilirsiniz. Linux Vds Sunucularda Centos, Ubuntu, Debian Kali Linux, Open Suse vb tüm linux çekirdeğini kullanan işletim sistemleri kurulabilmektedir. Linux Vds Sunucular ile Web siteniz , E-ticaret Siteniz, Mobil Uygulamalar, Mail Server vb nitelikteki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektedir.

Paket Adı Cpu Ram Hdd Trafik Fiyat
LN-TR1024 1 CPU 1 GB 30GB *Limitsiz 30 Aylık Satın Al
LN-TR2048 1 CPU 2 GB 30GB *Limitsiz 40 Aylık Satın Al
LN-TR4096 2 CPU 4 GB 50GB *Limitsiz 70 Aylık Satın Al
LN-TR8192 4 CPU 8 GB 90GB *Limitsiz 150 Aylık Satın Al

Türkiye lokasyon Sunucu paketlerimizde erişim hızı esastır. Türkiye'nin herhangi bir bölgesinden 5ms ile 25ms aralıgında sunucularımıza erişim sağlayabilmektesiniz. Böylelikle özellikle Oyun Sunucuları ve Kurumsal Siteleriniz gibi hassas erişim sürelerine sahip projelerinizde "erişilebilirlik" daha stabil projeler oluşturabilmenize olanak tanıyacaktır.

Tüm veri merkezimizdeki kabin ve sunucu yerleşimi sıcak hava ve soğuk hava sirkilasyonu göz önüne alarak hazırlanmıştır. Bu sayede daha serin bir çalışma ortamı elde edilebilmektedir.

Network Altyapımız Juniper Serisi router, switch ile hazırlanmış olup Anlık 10 Gbps Bağlantımız ile yüksek bağlantı gerektiren projeler sorunsuzca barınabilmektedir. Ayrıca DOS, DDOS vb Layer3 Katmanlı saldırılar için Firewall Çözümü sunmaktayız.

Dell, Hp gibi rackmount serverlar ilo ve idrac üzerinden anlık olarak sunucunuza bağlanabilir, kritik müdaheleleri ek bir ekipman olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Atx Sunucular için Kvm üzerinden sunucunuza ulaşıp müdahele edebilirsiniz.